Soukromá fyzioterapie

pruh

Lektoři

Maruška

Jako fyzioterapeut pracuji již 15 let, v prosinci roku 2016 se uvolnily prostory u pana Bohatce, neváhala jsem a přesunula rehabilitaci do těchto krásných místností. Cvičení kolektivnímu držím pěsti „se mnou se jistě nudit nebudete“ natož s dalšími lektory.

Cvičení kolektivnímu držím pěsti „se mnou se jistě nudit nebudete“ natož s dalšími lektory.


Dita

„Radost v mysli, radost z pohybu“

Mám lektorství na pilates a In-line brusle. Ráda jezdím na kole, na lyžích, snowboardu. Ráda hraji pink ponk, badminton, plavu. Luštím křížovky, sudoku, mám ráda hlavolamy, hraji scrable, karty a další různé stolové hry. Také jsem dva roky tancovala v Tancini klubu Boskovice- seniorky. Jsem přátelská, chápající, spontánní, dost upovídaná, hlučná, přímá, ale i otevřená.

„Cvičíme sice pro radost, ale hlavně pro SEBE.“


Eva


Martina

Jmenuji se Martina Krejčířová, vystudovala jsem Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Sportu se věnuji již od malička. Aktivně kolo, lyže, TRX 4 roky, fitness, power joga.


Petra

Jmenuji se Petra Ječná, vystudovala jsem obor Sociální práce na Univerzitě Palackého v Olomouci. Celý život pracuji s lidmi a také mě v mém životě provází pohyb. Doma mám tři fotbalisty, a abych jim „stačila“, začala jsem cvičit u Marušky. Postupně jsem se od cvičení s Maruškou dostala až ke cvičení u Marušky s Peťou. Být fit je moc fajn a jsem ráda, že je Vás tolik, co chcete být fit se mnou 😊


Marcela

Jmenuji se Marcela Tóthová, pracuji ve fitnes už déle jak 20 let. Moje Práce je zároveň i mým koníčkem. Aktivně se zajímám o osobní rozvoj, který mi otevírá skvělé možnosti. Už druhým rokem za Vámi moc ráda jezdím cvičit SM-systém, skupinové i individuální lekce.
Moto: Jediné limity, které máme jsou ty kterým věříme


Jitka

Jmenuji se Jitka Sáňková a jsem cvičitelka první třídy s licencí od roku 2002. Moje cvičební hodiny jsou kombinované s tanečním aerobikem a intervalovým aerobikem.
Pro vysvětlení:
Taneční aerobic – jednoduché choreografie s prvky tance, rychlejší tempo a střídání jednotlivých tanečních kroků.
Intervalový aerobic – tempo je pomalejší, cvičení je zaměřeno na posilování horní i dolní poloviny těla s využitím cvičebních pomůcek, balančních cviků, váhy svého vlastního těla, výpadů, ale i některých prvků z jógy.
Spojení těchto dvou cvičebních forem aerobního cvičení se jeví jako velmi účinné jednak při redukování tělesné hmotnosti, při posilování a zpevnění svalových partií, ale také i pro zvyšování fyzické vytrvalosti a výkonnosti. V neposlední řadě musíme zmínit i pozitivní vliv na naši psychiku.
Mým jediným cílem každé hodiny je, aby si ženy cvičení užívaly, hodina byla pro ně fyzicky přijatelná, náročnost choreografie vyhovující a ze cvičení vždy odcházely spokojené, šťastné a příjemně unavené.
Moc se na Vás těším


Dan


Student masérské školy ve Svitavech.


Lucie

Restorativní jóga
Pomalá, hluboce odpočinková až terapeutická praxe jógy – restorativní jóga, jejíž podstatou je regenerace těla, vnitřní prožitek a ztišení mysli. Restorativní jóga působí pasivním, ne aktivním přístupem a navádí tělo do pozic, které jsou účinné na fyzické i emoční úrovni, bez napětí a námahy. To vše s využitím jógových pomůcek, dechu, hudby, aroma vůní a vizualizací.
Je vhodná pro každého, včetně těhotných, při dlouhodobém vytížení, rekonvalescenci po nemoci ci úrazu a je skvělou celkovou prevencí. Působí na fascialní systém, klouby, vazy, šlachy, zvyšuje koncentraci, ladí nervovou soustavu, zlepšuje imunitu, detoxikuje tělo, snižuje hladinu kortizolu a celkově harmonizuje a energizuje tělo.
Sebou: pohodlné oblečení, malý ručník na zakryti očí a deku na zakryti těla
Přijde si odpočinout, zregenerovat a načerpat síly.