Lektoři

Maruška     Jaroslav    Ondra    Dita    Eva    Martina    Kirti Amanjot Kaur    Petra    Katka   

Jaroslav

Jmenuji se Jaroslav Jašek a od roku 1991 se zajímám o jógu a ajurvédu. Jsem certifikovaným cvičitelem Systému Jóga v denním životě a žákem jeho zakladatele Paramhanse svámího Mahéšvaránandy. Setkání s indickým doktorem Georgem Easseyem mě přivedlo k hlubšímu zájmu o ajurvědu. Tyto osobnosti mi byly velkou inspirací na poznávacích cestách po Indii. Praktické zkušenosti jsem využil jako masér a cvičitel. a k vlastnímu sebepoznání a duchovnímu rozvoji.

Ondra

Jmenuji se Ondřej Prudil, v roce 2019 jsem dokončil bakalářské studium fyzioterapie na Masarykově univerzitě a nyní pokračuji v navazujícícím magisterském studiu fyzioterapie na Univerzitě Palackého v Olomouci.
Absolvoval jsem např. tyto kurzy - Kinesio taping assessments, Fundamental concepts and techniques (oficiální kurz kinesio tapingu), Koordinačně zátěžová kinezioterapie (koncept využívaný zejména u sportovců)
Jako fyzioterapeut působím také v basketbalovém klubu Egoé Basket Brno.

Dočasné studium v zahraničí.

Dita

"Radost v mysli, radost z pohybu"

Mám lektorství na pilates a In-line brusle. Ráda jezdím na kole, na lyžích, snowboardu. Ráda hraji pink ponk, badminton, plavu. Luštím křížovky, sudoku, mám ráda hlavolamy, hraji scrable, karty a další různé stolové hry. Také jsem dva roky tancovala v Tancini klubu Boskovice- seniorky. Jsem přátelská, chápající, spontánní, dost upovídaná, hlučná, přímá, ale i otevřená.

„Cvičíme sice pro radost, ale hlavně pro SEBE.“

Martina

Jmenuji se Martina Krejčířová, vystudovala jsem Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Sportu se věnuji již od malička. Aktivně kolo, lyže, TRX 4 roky, fitness, power joga.

Maruška

Jako fyzioterapeut pracuji již 15 let, v prosinci roku 2016 se uvolnily prostory u pana Bohatce, neváhala jsem a přesunula rehabilitaci do těchto krásných místností. Cvičení kolektivnímu držím pěsti „se mnou se jistě nudit nebudete“ natož s dalšími lektory.

Cvičení kolektivnímu držím pěsti „se mnou se jistě nudit nebudete“ natož s dalšími lektory.

Kirti Amanjot Kaur

Když se s někým setkáte, nesdílejte své emoce, sdílejte svou duši. Yogi Bhajan

Jemnuji se Katka a jsem certifikovanou instruktorkou jógy. V současné době studuji v Praze roční školu Kundalini jógy. Toto učení do Evropy přinesl indický mistr Yogi Bhajan. Kundalini jóga nebo také jóga vědomí, pracuje a posiluje náš nervový, hormonální a imunitní systém. Uvolňuje mysl, dodává klid a posouvá naše vnímání světa kolem i uvnitř nás, prohlubuje intuici a tělu dodá energii a vitalitu-tedy to, co v dnešní době nejvíc potřebujeme.
Mimo jógu ráda tančím, čtu a poznávám sama sebe.
Nevěřím na zázraky, spoléhám na ně. Yogi Bhajan

Petra

Jmenuji se Petra Ječná, vystudovala jsem obor Sociální práce na Univerzitě Palackého v Olomouci. Celý život pracuji s lidmi a také mě v mém životě provází pohyb. Doma mám tři fotbalisty, a abych jim „stačila“, začala jsem cvičit u Marušky. Postupně jsem se od cvičení s Maruškou dostala až ke cvičení u Marušky s Peťou. Být fit je moc fajn a jsem ráda, že je Vás tolik, co chcete být fit se mnou 😊

Katka

Jmenuji se Kateřina Kubínová a sportu se věnuji od dětství. V juniorech jsem zápasila v judu s medailovými úspěchy na mistrovství ČR. Od té doby se v podstatě věnuji bojovým sportům, v poslední době thajskému boxu apod. Dlouhodobě se věnuji tréninkovému systému TacFit (tactical fitness) a jsem certifikovanou instruktorkou klasického fitness. Aktuálně jsem na rodičovské dovolené.
Z mého tréninku se se suchým tričkem neodejdete 😉

Kvalifikovaný fyzioterapeut

 

Nejste přihlášeni | Přihlásit se    

POZOR
Pro snadnější přihlašování na cvičení proveďte registraci. Stačí dát přihlásit se. Následně registrujte se. Zde vyplníte několik údajů a po registrování se můžete přihlásit a poté se již přihlašovat na cvičení. Pod svým účtem zároveň uvidíte, na která cvičení jste přihlášeni a také v případě potřeby se zde můžete ze cvičení odhlásit. Pokud se budete chtít odhlásit použijte odkaz Přehled cvičení.

 

 

Rozvrh

Týden č. 13
BřezenPondělí  23.3.2020 Úterý  24.3.2020Středa  25.3.2020Čtvrtek  26.3.2020Pátek  27.3.2020Sobota  28.3.2020
D
O
P
O
L
E
D
N
E
O
D
P
O
L
E
D
N
E

Týden č. 14
Březen/DubenPondělí  30.3.2020 Úterý  31.3.2020Středa  1.4.2020Čtvrtek  2.4.2020Pátek  3.4.2020Sobota  4.4.2020
D
O
P
O
L
E
D
N
E
O
D
P
O
L
E
D
N
E

Týden č. 15
DubenPondělí  6.4.2020 Úterý  7.4.2020Středa  8.4.2020Čtvrtek  9.4.2020Pátek  10.4.2020Sobota  11.4.2020
D
O
P
O
L
E
D
N
E
O
D
P
O
L
E
D
N
E